گروه نرم افزاری آریسا

گروه نرم افزاری آریسا

گروه نرم افزاری آریسا عمده فعالیتهای حرفه ای این گروه در موضوعات طراحی انواع وب سایتهای هوشمند ، تجاری ، شخصی ، اتوماسیون اداری ، هوشمند سازی مدارس و … می باشد .

که یکی از مهمترین دقدقه های گروه ، بروز بودن نرم افزارها ، پشتیبانی سریع و رضایت مشتریان است.

مدیریت و برنامه نویسی : محمد فخار

محمد فخار متولد هفتم شهریور یکهزار و سیصد و شصت و یک در مشهد مقدس است . علیرغم تحصیل در رشته برق در سالهای ۱۳۸۰ الی ۱۳۸۱ با برنامه نویسی و ساخت کلیپهای موضوعی فلش فعالیت خود را شروع کرد که در این مدت چندین کلیپ طراحی و تولید شد که عمومن موضوعی و موسیقی آنها به صورت خاصی میکس می شد که بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد.

وی پس از زلزله بم ، کلیپ بم زنده است را ساخت و پس از ساخت چندین کلیپ به ساخت کلیپهای ضد جنگ بین المللی روی آورد که در حمایت مردم فلسطین و عراق ساخته شد ، کلیپها با درخواست وب سایتهای ضد جنگ اروپایی و امریکایی ترجمه شد و درتاریخ ۲۱ سپتامبر ۲۰۰۵ با همراهی وب سایتهای ضد جنگ داخلی و خارجی تنها کلیپ روز جهانی صلح را طراحی کرد که درتعدادی از کلیساها و وب سایتها نیز به نمایش درآمد.

پس از آن در سال ۱۳۸۵ طی حکمی ، به عنوان دبیر هیات داوران رشته نماهنگ جشنواره الکترونیکی پیامبر اعظم (ص) منصوب شد .

از فعالیتهای هنری وی می تواند به دوبله حرفه ای چند انیمیشن به صورت سینمایی و سریال صداسیما که آخرین اثر در سال ۱۳۹۳ سریال خادم کوچک از شبکه خراسان رضوی پخش شد .همچنین انجام چندین گزارش ، نریشن و .. از آثار اوست.

همزمان با آن فعالیتهای برنامه نویسی و طراحی را به صورت جدی ادامه داد و شروع این فعالیتها با مدیریت پروژه شهرهای الکترونیک بود که از ساخت زیرساختهای نرم افزاری و اتوماسیون ها شروع شد و یک سال مدیریت شد .

عمده فعالیتهای وی در سالهای اخیر طراحی یک سرویس تمام فارسی هوشمند بود که بتواند بیشترین رضایت و کاربرد را در بین همه مشتریان داشته باشد. و چکیده این فعالیتها یک گروه پرتلاش در بخش طراحی ، بازاریابی ، پشتیبانی با هدف بهترین وبروز ترین خدمات رسانی است.

آدرس وب سایت گروه نرم افزاری آریسا : www.iwww.ir

Copyright 2015-2016 - www.saeedshayan.com