نواک

نواک

نواک، همیشه و هرجا با موسیقی

 

اگر اهل هنر و موسیقی باشید برای شما هم گوش دادن به موسیقی اهمیت و جایگاه ویژه ای دارد. احتمالا برای خودتان آرشیوی از آهنگ هایی دارید که با گوش دادن به آنها، به حال و هوای خاصی بروید، به یاد برخی از دوستان و عزیزان بیافتید، غرق خاطرات قدیمی شده و ... . مشکل اینجاست که دسترسی به همه ی این آهنگ ها همیشه و هر لحظه امکان پذیر نیست و در بعضی از موقعیت ها به همراه نداشتن آهنگ مورد نظر، باعث افسوس است.

اما نواک سعی دارد تا محیطی را به گونه ای فراهم آورد که همه، با سلیقه های مختلف بتوانند موسیقی ایرانی مورد علاقه اشان را پیدا کرده و ضمن حفظ حقوق مادی و معنوی صاحب اثر، به راحتی به آنها گوش کنند. نواک روز به روز در حال پوشش دادن آهنگ های بیشتر در بازار موسیقی ایران است. شما از طریق نواک به مجموعه عظیمی از آلبوم ها و تک آهنگ های بازار موسیقی ایران، چه قدیمی و چه جدید، چه پاپ و چه سنتی، چه راک و چه تلفیقی دسترسی خواهید داشت.

علاوه بر این، لیست های مورد علاقه تان را با آهنگ هایی که دوست دارید بسازید و در هر زمان به آنها دسترسی داشته باشید. حتی می توانید آهنگ مورد علاقه تان را به راحتی با دوستانتان به اشتراک بگذارید. در نواک برای هر هنرمند صفحه ای اختصاص داده شده که توسط خود هنرمند قابل مدیریت است و شما می توانید از آثار و آخرین اخبار و جدیدترین آلبوم های آنها نیز مطلع شوید.

 

 

از دیگر ویژگی های جالب نواک این است که هر زمان که شما آهنگی را برای پخش انتخاب می کنید، نواک بر اساس انتخاب شما، سبک و روحیه فعلی شما را شناسایی کرده و آهنگ های دیگری را که ممکن است از آنها لذت ببرید را برایتان لیست می کند. بعد از مدتی استفاده از نواک، شاهد این هستید که موسیقی هایی که اکنون گوش می دهید، به مراتب بیشتر از آهنگهایی است که تاکنون به آنها گوش می کردید.

اگر موسیقی ایرانی را دوست دارید و از گوش دادن به آن لذت می برید دیگر لازم نیست در سایت های مختلف به دنبال آهنگ ها بگردید و یا به دانلود غیرمجاز آثار تن دهید.کافی است سری به سایت نواک بزنید، به صورت رایگان ثبت نام کنید و پس از وارد شدن به سایت، با جستجو و انتخاب هنرمندان محبوب از گوش دادن به موسیقی لذت ببرید. اگه از کاربران اندروید یا اپل هستید هم، می توانید با مراجعه به مایکت، کافه بازار، گوگل پلی، اپ استور و یا سایت نواک، به لینک دانلود اپلیکیشن نواک دسترسی پیدا کنید.

نواک تحت نام حقوقی موسسه فرهنگی دیجیتال نوا کامکار ماندگار که متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تبریز می باشد، فعالیت می نماید که تا کنون موفق به کسب افتخارات زیر شده است:

·       استارتاپ منتخب در کنفرانس بین المللی iBridge آلمان در بین تیم های شرکت کننده در رقابت Pitch Fest

·       کارآفرین برگزیده رویداد فن آفرین یازدهمین جشنواره بین المللی شیخ بهایی

·       پژوهشگر نمونه و استارتاپ برتر دانشگاه صنعتی شریف در آیین سالیانه تقدیر از پژوهشگران نمونه دانشگاه

·        تیم منتخب ایران برای شرکت در کنفرانس بین المللی iBridge آلمان

·       تیم منتخب ایران برای شرکت در رویداد بین المللی کارآفرینی Slush فنلاند

·       اپلیکیشن منتخب مسابقات موبی کد دانشگاه صنعتی امیرکبیر

·       اپلیکیشن منتخب در دومین مسابقات کاربردپذیری ایران

 

آدرس سایت: http://navaak.com

Copyright 2015-2016 - www.saeedshayan.com